Menu

Policja zlikwidowała plantacje konopii

 

Blisko 200 krzaków konopii zabezpieczyli bielawscy policjanci. Zatrzymano 3 mężczyn, dwóch trafiło do aresztu. 

 
 
Policja zlikwidowała plantacje konopii
- Biorąc pod uwagę wzrost roślin, z tej ilości można było uzyskać 17 160 porcji narkotyku! W miejscu uprawy ujawniono zebrane i wysuszone konopie, czyli gotowy środek odurzający w ilości 3 046 porcji - informuje bielawska policja.

Policjanci zabezpieczyli też ponad 400 porcji handlowych marihuany.  Zatrzymano trzech mężczyzn, dwóch trafiło do aresztu, trzeci z mężczyzn został objęty dozorem policyjnym.  Za posiadanie i uprawę narkotyków grozi kara do 3 lat wiezienia, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 
 

opr. adm
foto: ilustracyjne

 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Maciuś z klanu (15 września 2019 18:40)
Nie ma nieszkodliwych narkotyków. Wszystkie narkotyki szkodzą. Każdy handlujacy powinien spędzić resztę życia w więzieniu.
Andzej (14 września 2019 11:58)
Pop*****lone panstwo w rządzie kradną i ludzi okłamują i nic a ziułka sie czepiają piniendzy szukają
LGbt (14 września 2019 9:04)
Cytuję użytkownika: RtPilot
Zatrzymano 3 mężczyzn jeden nie .czyli że wolny... chyba popierał LGBT.można - można. Pedał zawsze chroniony.Amen.
Ty tez jeszcze wolny? Czyli pedał. Można?
RtPilot (14 września 2019 1:11)
Zatrzymano 3 mężczyzn jeden nie .czyli że wolny... chyba popierał LGBT.można - można. Pedał zawsze chroniony.Amen.

Dodaj komentarz

marihuana  |   konopie  |   plantacja konopii  |   policja  |   Bielawa  |  

Ugodziła swoją 14-letnią córkę nożem

Leżeli pijani na mrozie. Niewiele brakowało, by zamarzli

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij