Dworczyk czy Siemoniak? - wyniki sondy

Michał Dworczyk czy Tomasz Siemoniak - który z kandydatów ma szanse na największe poparcie wśród mieszkańców naszego regionu? 

Kandydatów w okręgu wałbrzyskim jest wielu ale my sprawdziliśmy jak w bezpośredniej rywalizacji wyglądałoby starcie liderów dwóch koalicji, które w ogólnopolskich sondażach zdobywają największe poparcie.
 
Zarówno Michał Dworczyk z Prawa i Sprawiedliwości jak i Tomasz Siemoniak z Koalicji Obywatelskiej są doświadczonymi politykami, zasiadali w ławach poselskich jak i w Radzie Ministrów. Siemoniak jest rodowitym wałbrzyszaninem, Dworczyk natomiast pochodzi z Warszawy.
 
W sondażu, który zorganizowaliśmy na naszym Facebooku w ciągu tygodnia zagłosowały dokładnie 1002 osoby. Zapytaliśmy na kogo z tych dwóch kandydatów oddalibyście swój głos. Za Tomaszem Siemoniakiem opowiedziały się 643 osoby, na Michała Dworczyka chce głosować 359 osób, daje to wynik 64% do 36% na korzyść Siemoniaka.
 
 
W komentarzach pod ankietą wiele osób deklarowało chęć poparcia także dla innych kandydatów, niekoniecznie z tych dwóch komitetów. Przypominamy, że w okręgu nr 2 w wyborach do Sejmu startuje 95 kandydatów z 6 komitetów a do podziału jest 8 mandatów poselskich. Wybory odbędą się 13 października.
 
plr
foto: w24
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno