Czy Jacek C. brał łapówki będąc starostą?

Jacek C.  - przebywający w areszcie burmistrz Boguszowa-Gorc ma nowe zarzuty. Okazuje się, że jest podejrzany nie tylko o korupcję jako burmistrz, ale tez jako starosta.  W czasie gdy Jacek C. był starostą, miał przyjąć łapówkę  - sprawa dotyczy zatrzymanego prawa jazdy.

 

- Został uzupełniony zarzut dotyczący przyjęcia korzyści majątkowej, w związku z podjęciem się załatwienia skrócenia zakazu pozbawienia prawa jazdy. Osoba, która miała miała tę korzyść przyjąć przyznała się i potwierdziła to. Zarzut został uzupełniony. - mówi prokurator Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.
 
Przypomnijmy, że burmistrzowi Boguszowa-Gorc trzeci raz przedłużono areszt. Spędzi w nim kolejne 3 miesiące.  Prokuratura postawiła burmistrzowi zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej w wysokości 70 tysięcy złotych i wyrządzenia szkody w wielkich rozmiarach w kwocie ponad 4 mln złotych w gminie Boguszów-Gorce.  
 
Czytaj też:
 
 
 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno