Uratował życie 65 latkowi
Dzięki szybkiej reakcji wałbrzyskiego policjanta, kolejny raz uratowane zostało ludzkie życie. Podczas obchodu rejonu dzielnicowy udał się z wizytą do jednego z mieszkańców miasta. Szybko okazało się, że policjant pojawił się w ostatnim momencie, kiedy było o krok od tragedii. 
 
Była godzina 18:00, kiedy dzielnicowy Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zapukał do drzwi jednego z mieszkań na ul. Michałowskiego. Po chwili usłyszał ze środka nawoływanie o pomoc. Poprosił sąsiadkę, aby umożliwiła mu wejście do jej mieszkania, później z balkonu przeskoczył na bakon 65-latka. Policjant zauważył, że z pokoju wydobywają się kłęby dymu. Na szczęście okno balkonowe było otwarte i funkcjonariusz wszedł do środka. Na łóżku leżała tląca się poduszka, a tuż obok na podłodze mundurowy znalazł 65-letniego wałbrzyszanina.

Dzielnicowy przewietrzył mieszkanie i udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy. Okazało się, że mężczyzna jest pijany, miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu i nie wiedział co się stało ani dlaczego leżał na podłodze. W związku z tym, iż istniało zagrożenie dla życia i zdrowia, policjant podjął decyzję o umieszczeniu go w izbie zatrzymań.
 
kama
foto: ilustracyjne


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno