Zwycięski weekend MKS-u Szczawno-Zdrój

Mowa o obu drużynach "Mineralnych" - pierwszy zespół wygrał u siebie z Sudetami Dziećmorowice 3:0, dzięki czemu utrzymał fotel lidera klasy A, a rezerwy MKS-u rozgromiły Zryw Łażany 8:0. 

Zwycięski weekend jako pierwsi rozpoczęli podopieczni Piotra Borka, którzy w VI kolejce klasy A podejmowali Sudety Dziećmorowice. Choć to był jeden ze słabszych występów miejscowych, to lider rozgrywek zdołał zaaplikować rywalowi 3 bramki nie tracąc przy tym gola. W następnej odsłonie szczawieńska ekipa wystąpi tym razem na wyjeździe, przeciwnikiem naszych będzie Orzeł Witoszów Dolny. 

 

Drugi zespół "Mineralnych" wybiegł na boisko w niedzielne przedpołudnie. Przed spotkaniem gospodarze stanęli do wspólnej fotografii z podpisaną przez graczy oraz sztab szkoleniowy Jagiellonii Białystok koszulką, którą z Podlasia przywiózł przedstawiciel klubu - Paweł Danielak. Koszulka została wystawiona na licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie przyjaciela bramkarza MKS-u, Piotra, a którego czeka kosztowna operacja guza mózga w Monachum.  Obecnie cena pamiątkowej koszulki wynosi 300 złotych, którą zaoferował kibic zespołu, a zarazem były prezes klubu. Przy tej okazji zachęcamy do włączenia się w akcję zbiórki niezbędnych środków na leczenie Piotra. Wystarczy skorzystać z podanego poniżej adresu internetowego: 

http://pomagam.pl/pomocdlapiotra_?fbclid=IwAR00og7PuW_q98ssX5GJtpOpIvNHeynHWuoet5MAFrdAkryr_Bez2VlK9I4

 

Sam mecz B-klasowych rezerw MKS-u ze Zrywem Łażany toczył się pod całkowite dyktando miejscowych. Dość powiedzieć, iż rywalizacja zakończyła się wynikiem 8:0, na co złożyły się trafienia: Rafała Siczka (3), Macieja Płońskiego (2), Miłosza Olejniczaka, Artura Szatkowskiego oraz Roberta Koźlaka. Po sześciu odsłona zespół Marcina Wojtarowicza plasuje się na 7. miejscu w tabeli, a w kolejnej odsłonie zagra na wyjeździe z niżej notowaną Silesią Żarów. 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone (Paweł Danielak)
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno