Ukradł perfumy i pobił ochroniarza

Pijany 19-latek ukradł perfumy w jednym ze sklepów w Wałbrzychu. Podczas ucieczki zaatakował pracownika ochrony. 19-latkowi grozi nawet do 10 lat więzienia. 

 

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu. 19-latek najpierw zabrał z półek sklepowych perfumy i szminkę o łącznej wartości blisko 350 złotych, a następnie próbował uciec nie płacąc za towar. Wszystko zauważył pracownik ochrony. Podczas próby zatrzymania złodzieja, ten uderzył ochroniarza w twarz, mężczyzna upadł na regał.  Na pomoc mężczyźnie ruszył inny z pracowników, a chwilę później na miejsce przyjechała policja. Jak się okazało, 19-latek był pijany -alkomat pokazał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i pobicia ochroniarza - odpowie za kradziez rozbójniczą - grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

kama
foto: ilustracyjne (pixabay)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno