Menu

Zaatakowała ratownika medycznego - uderzyła go w twarz gdy udzielał jej pomocy

Uderzyła w twarz ratownika medycznego, gdy ten udzielał jej pomocy. 49-letniej kobiecie, grozi do 3 lat więzienia.   
 
Zaatakowała ratownika medycznego - uderzyła go w twarz gdy udzielał jej pomocy
Do zdarzenia doszło w miniony piątek, około godziny 20:00, gdy ratownik medyczny udzielał kobiecie niezbędnej pomocy.  Wałbrzyszanka od początku zachowywała się agresywnie. W pewnym momencie uderzyła mężczyznę ręką w twarz, później zaczęła go wyzywać. Na szczęście zaatakowany ratownik nieodniósł poważniejszych obrażeń ciała.
 
Policjanci zatrzymali 49-latkę, kobieta odpowie teraz przed sądem za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego oraz jego znieważenie. Grożą jej 3 lata więzienia. 
 
adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

pobiła ratownika  |   Wałbrzych  |   policja  |   997  |   112  |   zaatakowała ratownika  |  

W nowych parkomatach zapłacisz nawet karę...

Nożownik w areszcie

Zaginął 34-letni Aleksander Wolf

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij