Świdnica kulturalnie zakręcona
Od 12 września ruszył konkurs Kulturalnie zakręceni. To propozycja, która ma na celu  zaktywizowanie  mieszkańców powiatu świdnickiego, którzy ukończyli 15 lat, bez limitu górnego. 
 
 
Na czym polega konkurs?
 
Na uczestnictwie w wydarzeniach kulturalnych proponowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Muzeum Dawnego Kupiectwa i Świdnicki Ośrodek Kultury. Wypełniamy formularz zgłoszeniowy, pobieramy kartę, uczęszczamy na wydarzenia kulturalne w tych trzech instytucjach i zbieramy punkty. Konkurs trwa do 17 maja 2020 r., wręczenie nagród odbędzie się podczas przyszłorocznych Dni Świdnicy.
 
Do tej edycji oprócz Urzędu Miejskiego oraz Biblioteki i Muzeum przyłączyli się także przyjaciele Świdnickiego Ośrodka Kultury: Hotel i Restauracja Fado oraz Firmy ZUP Badura i Sonel. Dzięki temu wsparciu zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Jednakowo honorowane są imprezy biletowane i nieodpłatne. 50 pieczątek to jest to minimum, które już kwalifikuje do przyznania nagrody. Regulamin i formularz zgłoszeniowy są do pobrania w wymienionych instytucjach kultury lub do pobrania ze strony internetowej www.sok.com.pl.

Zachęcamy do udziału. 50 punktów to wcale nie jest tak dużo, przy ponad 500 wydarzeniach w ciągu roku.

opr. kama

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno