Bankomatowi złodzieje w rękach policji

Trzech podejrzanych o usiłowanie kradzieży z włamaniami do bankomatów w Jedlinie-Zdroju oraz Boguszowie-Gorcach w rękach wałbrzyskich policjantów. Dwóch z nich za kratami więzienia może spędzić 10 lat. Najmłodszy ze sprawców nawet 15. 


 

Zatrzymani mężczyźni to wałbrzyszanie w wieku od 21 do 38 lat. Mężczyźni są podejrzani o usiłowanie kradzieży z włamaniami do bankomatów w Jedlinie-Zdroju w nocy z 26 na 27 sierpnia i w Boguszowie-Gorcach - dzień później. Policjanci na przełomie sierpnia i września zabezpieczyli również dwa samochody osobowe, którymi sprawcy posłużyli się do popełnienia przestępstw. 21 i 24-latek trafili na 3 miesiące do aresztu, 38-latek na 4 tygodnie. 

24 i 38-latkowi grozi do 10 lat więzienia, 21-latek może spędzić za kratami nawet 15 lat, bo działał w warunkach recydywy.opr. adm
foto: użyczone KMP Wałbrzych 


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno