Złapał taaaką rybę
Tym razem nie łapał przestępców ale... ryby i to z powodzeniem.  Młodszy aspirant,  Arkadiusz Rusiecki z boguszowskiego komisariatu złapał taaaaką rybę i zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji Mistrzostw Koła PZW Kamienna Góra "Miasto" i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Międzynarodowych Otwartych Zawodów Gruntowych „Dziki MegaBaits - Bukówka 2019”

 
 

W zawodach zorganizowanych w Bukówce wystartowali czołowi wędkarze, którzy  od wielu lat uczestniczą w mistrzostwach Polski, a także mistrzowska pięcioosobowa drużyna z Czech. Łącznie w imprezie wzięło udział 59 zawodników.

Sukces nie przyszedł łatwo. Był poprzedzony kilkudniowymi przygotowaniami, podczas których Arkadiusz Rusiecki skrupulatnie „czytał” upodobania ryb pływających w Bukówce.

Funkcjonariusz pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach zajął wysokie 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Międzynarodowych Otwartych Zawodów Gruntowych „Dziki MegaBaits - Bukówka 2019”, a także 1 miejsce w klasyfikacji Mistrzostw Koła PZW Kamienna Góra "Miasto".

Mł. asp. Arkadiusz Rusiecki,  oprócz startów w zawodach,  pisze artykuły o tematyce wędkarskiej dla znanej w świecie wędkarskiej firmy „Dragon”. Jest zaangażowany w działalność koła z Kamiennej Góry, gdzie pełni funkcję prezesa. 

Nam nie pozostaje nic innego jak POGRATULOWAĆ :). opr. adm
foto: KMP Wałbrzych

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno