Ekstraliga kobiet: choroba rozłożyła akademiczki

Nie dojdzie do zaplanowanego na najbliższą sobotę spotkania VII kolejki Ekstraligi kobiet pomiędzy AZS-em PWSZ Wałbrzych oraz Olimpią Szczecin. Na przeszkodzie stanęła choroba oraz kontuzje, które dotknęły naszą drużyną. Niestety, niewykluczone, że pojedynek zostanie zweryfikowany jako walkower dla rywalek. 

Jak się dowiedzieliśmy, 7 piłkarek od poniedziałku przebywa na zwolnieniu lekarskim, a dodatkowo Jagoda Sapor oraz Julita Głąb nie doszły jeszcze do siebie po urazach odniesionych w niedawnym meczu przeciwko Górnikowi Łęczna. W tej sytuacji trener Kamil Jasiński ma do swej dyspozycji zaledwie kilka zawodniczek, które mógłby wystawić do gry przeciwko szczeciniankom. Działacze klubu przedstawili stosowne zaświadczenia, jednak ani Polski Związek Piłki Nożnej, ani Olimpia, nie wyraziły zgody na przełożenie spotkania na inny termin, co bardzo dziwi w kontekście sytuacji zdrowotnej AZS-u PWSZ. Co prawda nasi odwołali się od decyzji piłkarskiej centrali, jednak niewykluczone, iż po kolejnym, negatywnym rozpatrzeniu naszej prośby, spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower dla przeciwnika, gdyż, i to już jest pewne, wałbrzyszanki nie wyjdą w sobotę na boisko. 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno