Czarzasty przyjechał 'lewicobusem' do Wałbrzycha
Kampania w pełni, festiwal obietnic trwa, a na drogi wyruszył "lewicobus". W czwartek do Wałbrzycha przyjechał nim Włodzimierz Czarzasty.


 
 
- Gwarantowana emerytura minimalna. Zbudujemy nowy system emerytalny na miarę wyzwań XXI wieku. Zaczniemy od wprowadzenia gwarantowanej emerytury minimalnej w wysokości 1600 złotych na rękę. Wysokość emerytury minimalnej będzie rosła wraz z płacą minimalną. Przywrócimy uprawnienia do emerytur i rent dla funkcjonariuszy służb mundurowych, które zostały im odebrane z naruszeniem Konstytucji tzw. ustawą represyjną-  mówił podczas spotkania na wałbrzyskim Placu Magistrackim, Włodzimierz Czarzasty. 
 
Jedynka lewicy w okręgu nr 2  Marek Dyduch: wskazał, że w wyniku zmian lat 90 wiele osób zostało pozbawionych możliwości zabezpieczenia odpowiednich środków finansowych na spokojną starość.

O "godnym wynagrodzeniu w sektorze publicznym" mówiła Anna Stabrowska: Nikt w sektorze publicznym nie będzie zarabiać mniej niż 3500 zł brutto. Godna płaca minimalna. 
 
- Wprowadzimy program wsparcia innowacji. Państwo będzie przejmować połowę ryzyka w inwestycjach innowacyjnych na skalę 3,5 miliarda złotych rocznie. Program skierowany będzie na wdrażanie nowatorskich rozwiązań bez zbędnych procedur. Pozwoli to przełamać bariery w innowacjach - mówił Mariusz Kotarba. 
 
 
Czytaj też:
Kandydaci lewicy do sejmu
Kto kandyduje w regionie wałbrzyskim - listy wyborcze

opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno