Menu

Gość Dnia - Renata Wierzbicka

Na mocy niedawno podpisanej umowy, NFZ opłaci kolejne miejsca dla pacjentów Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu. Renata Wierzbicka przyznaje, że walczyła o to 3 lata. Już teraz planuje rozbudowę ośrodka i jego dalszy rozwój.

Gość Dnia - Renata Wierzbicka

Komentarze

ola (23 września 2019 11:31)
Kampania na łóżkach hospicjum! Tak Panią szanowałam. tragedia!
Mat (22 września 2019 16:27)
Cytuję użytkownika: misiek
ta kobieta zniszczyła krajobraz okolicy... wszędzie ona! proponuje iść na jakość a nie na ilość bo efekt będzie wręcz odwrotny...
Kiedy o jakość ciężko!
misiek (21 września 2019 10:03)
ta kobieta zniszczyła krajobraz okolicy... wszędzie ona! proponuje iść na jakość a nie na ilość bo efekt będzie wręcz odwrotny...

Dodaj komentarz

renata wierzbicka  |   hospicjum  |   łóżka  |   nfz  |   szpital  |   opieka paliatywna  |   gość dnia  |  

Dzierżoniów: 11-miesięczne dziecko w szpitalu z obrażeniami. Mogło...

Nowy sprzęt w oddziale hematologicznym wałbrzyskiego szpitala

Pobiegli... prawie pół tysiaca osób na Mikołajkowym Biegu dla...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij