II liga siatkarek: Chełmiec Wodociągi pod nowym adresem

W pierwszą sobotę października siatkarki Chełmca Wodociągów rozpoczną walkę o II-ligowe punkty. Choć wciąż czekamy na oficjalną prezentację składu wałbrzyszanek, to w ostatnich dniach poznaliśmy nową stronę internetową beniaminka rozgrywek.

MKS Dąbrowa Górnicza będzie pierwszym rywalem siatkarek Chełmca Wodociągów Wałbrzych w walce o II-ligowe punkty. Do inauguracyjnego meczu dojdzie na wyjeździe w sobotę 5 października. Przed wałbrzyską publicznością nasze panie wystąpią tydzień później, kiedy to w prestiżowym spotkaniu podejmą Polonię Świdnica. I choć jak dotąd nie poznaliśmy składu drużyny, która po ponad 40 latach zagra na II-ligowym poziomie, to znamy oficjalną stronę naszego klubu. Po wszelkie nowinki dotyczące podopiecznych trenera Olczyka zapraszamy na stronę www.facebook.com/Chelmiec.Wodociagi.Walbrzych.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno