Minister Emilewicz w Wałbrzychu
Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwiga Emilewicz odwiedziła  Wałbrzych. Spotkanie dotyczyło funduszu pożyczkowego Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 
 
Do 10mln złotych na rozwój infrastruktury mogą pozyskać samorządy w ramach funduszu pożyczkowego Wałbrzyskiego Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Atrakcyjne warunki spłaty i ograniczenie formalności zwiększą możliwości o dodatkowy instrument wsparcia.
 
- Mamy więcej chętnych niż możliwości, inwestorów którzy chcą do Polski przyjeżdżać i lokować tutaj swoje inwestycje. Przypomnijmy – w zeszłym roku Polska została w międzynarodowym rankingu uznana za drugie najatrakcyjniejsze miejsce w Unii Europejskiej do tego, aby ulokować tutaj swoją inwestycję. - mówi Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwiga Emilewicz
 
 
Program skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, znajdujących się w obszarze działania wałbrzyskiej strefy. W ramach funduszu, mogą pozyskać od 200 tys. do 10 mln zł na realizację zadań infrastrukturalnych. Okres spłaty pożyczek wynosi od 12 miesięcy do 10 lat. Strefa nie będzie pobierać prowizji i opłat manipulacyjnych.
 
Program ma wpłynąć na rozwój społeczno - gospodarczy obszaru.
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno