Starostwo stawia tablice: Nowe BogaczEwice

Byliście kiedyś w Nowych BogaczEwicach? My byliśmy, ale tylko przez chwilę, bo tablica informująca o istnieniu takiej miejscowości zniknęła.  

Jak wszyscy wiemy w Gminie Stare BogaczOwice istnieje wieś o nazwie Nowe Bogaczowice. Jednak przy wjeździe do niej stanęła tablica z literówką i w efekcie tablica zapraszała nas do owszem Nowych, ale „BogaczEwic”. Za tablice informacyjne tego typu odpowiada Starostwo Powiatowe. Spytaliśmy się jednego z pracowników starostwa, w jaki sposób doszło do błędu. 
 
Dowiedzieliśmy się, że tablica prawdopodobnie  jest już ściągnięta i wysłana do poprawy. Sama procedura przygotowania tablicy polega na tym, że przygotowane przez pracownika odpowiedniego wydziału zlecenie idzie do wykonawcy i on przygotowuje taką tablicę. W którym miejscu na linii starostwo – wykonawca popełniono błąd? Nie wiadomo.  Czekamy na odpowiedź z wałbrzyskiego starostwa. 
 
 
 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno