Przegrał w sądzie – nie chce płacić
Starosta Powiatu Wałbrzyskiego, Krzysztof Kwiatkowski przegrał z nami w sądzie – wyrok zapadł w połowie czerwca, starosta nadal nie zapłacił...
Krzysztof Kwiatkowski podał Grupę Mediowa Telewizji Wałbrzych do sądu z powództwa cywilnego, domagał się przeprosin i 10 tysięcy złotych na Dom Dziecka. Nie podobało mu się zadane przez nas pytanie na łamach portalu walbrzych24.com i zarazem tytuł artykułu: „Czy to koniec przyjaźni?”. Chodziło o współpracę z byłym już starostą (obecnie burmistrzem Boguszowa Gorc), przebywającym w areszcie, Jackiem C. (więcej przeczytasz TUTAJ)
 
Świdnicki sąd oddalił pozew Kwiatkowskiego przeciwko nam, Kwiatkowski domagał się przeprosin za rzekome naruszenie dóbr osobistych. 
„W żaden sposób nie można przyjąć aby opublikowany materiał w jakikolwiek sposób narusza dobra osobiste pana powoda, wynika z przeprowadzonego postępowania dowodowego (…) wynika niewątpliwie, ze materiał ten zawiera wszystkie prawdziwe informacje. Jeżeli chodzi o fotomontaż, także dotyczy on sytuacji, takiej kiedy wskazuje on na osoby, które do tej pory ściśle ze sobą współpracowały (…) w związku z tym połączenie tych dwóch postaci nie było przypadkowe”
 
Kwiatkowski musi zapłacić koszty sądowe (ponad 2 tys. złotych). Mimo, że od wyroku minęły 3 miesiące, Kwiatkowski pieniędzy nie zapłacił. 
 
Czytaj też:
Starosta Kwiatkowski przegrał z nami w sądzie

adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno