Okradł wynajmowane przez siebie mieszkanie

Tak przyzwyczaił się do rzeczy znajdujących się w wynajmowanym mieszkaniu, że po jego opuszczeniu postanowił je zabrać ze sobą. 41-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc został zatrzymany przez policję. 

41-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc wyprowadzając się z wynajmowanego mieszkania postanowił zabrać ze sobą rzeczy nienależące do niego. Zaskoczony takim obrotem sprawy właściciel lokalu powiadomił o sprawie miejscowych policjantów, a ci zatrzymali sprawcę przestępstwa.
 
Mężczyzna odpowiedzialny za przywłaszczenie cudzego mienia miał czas do 9 września, aby wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania przy ul. Kościuszki w Boguszowie-Gorcach. Poza swoimi rzeczami, zabrał jednak z niego także piec wielofunkcyjny oraz czujnik gazu o łącznej wartości blisko 4 tysięcy złotych, które należały do pokrzywdzonego. Policjanci ustalili, że piec wystawiony został  na jednym z portali aukcyjnych, a 41-latka zatrzymali w miniony piątek przy ul. Głównej.
 
Mężczyzna przyznał się do winy,  grozi mu do 5 lat więzienia.  Obecnie trwają czynności w celu odzyskania utraconego mienia.
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno