Menu

Spór o Włodarza - Nowy pomysł na kompleks

Nadleśnictwo Wałbrzych zaprezentowało pomysł na zagospodarowanie obiektu Włodarz . Projekt ma nosić nazwę „Wilcza Góra”. Do tej pory obiektem zarządzał Krzysztof Szpakowski, który nie zamierza zrezygnować z jego prowadzenia dobrowolnie. 

Spór o Włodarza - Nowy pomysł na kompleks
Nadleśnictwo Wałbrzych wypowiedziało umowę dzierżawy obiektu dotychczasowemu zarządcy na początku roku. Sprawa trafiła do sądu i ma mieć swój finał 30 września. Nadleśnictwo nie zamierza do tej pory podejmować kroków mających na celu  pozbycie się Krzysztofa Szpakowskiego z terenu obiektu. 
 
- Nie rozumiem i nie podobają mi się pewne zachowania, dlatego że nadal jesteśmy zarządcą. Pomija się nas, nie zaprasza. Umowa dalej obowiązuje, była zawarta na okres 25 lat. Pomija nas się jako instytucję, która tak właściwie stworzyła to miejsce. Przykro jest mi, że pomija się nasz wkład. - mówił podczas konferencji zarządca obiektu, Krzysztof Szpakowski.
 
Nadleśnictwo deklaruje, że obiekt będzie miał parkingi, nowe trasy turystyczne, ścieżki rowerowe i będzie stworzony z myślą o historii. 
 
28 września, Krzysztof Szpakowski organizuje na terenie kompleksu Włodarz konferencję, podczas której przedstawi swój punkt widzenia. 
 
Jak informuje na swojej stronie facebookowej -  W odpowiedzi na konferencję lasów gdzie mnie nie zaproszono 28-go zwołuję konferencję na Włodarzu.
 
 
- Przedstawię wszystkie dokumenty, skriny i dowody na to że w sprawie nie chodzi o interes skarbu państwa, a o wrogą próbę przejęcia naszej działalności ,uniemożliwiając nam dostęp do naszej trasy podziemnej, próbując odebrać nam najmowany teren. Dziwię się lasom, że w okresie przedwyborczym zdecydowały się na nagłośnienie. - mówi Krzysztof Szpakowski.
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wlodarz  |   szpakowski  |   reise  |   obiekt  |   zagospodarowanie  |  

Nowe przedszkole z wielkim ogrodem ''Clever Garden''

Podzamcze: Rozpoczęła się budowa parkingu na 100 aut

Wyprawa do opuszczonego Kina Górnik

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij