2 kg marihuany przechwycone przez policję

Nawet do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez swidnickich policjantów, w jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 2 kilogramy marihuany.  Zabezpieczono też niewielkie ilości haszyszu.  

Zatrzymany to 30-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. Policjanci podejrzewali go o 
 uprawę i posiadanie środków odurzających. 

- W trakcie przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych  funkcjonariusze ujawnili susz roślinny koloru brunatno-zielonego, który rozwieszony był na sznurach pod sufitem na pietrze budynku gospodarczego.  Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 2 kilogramy marihuany - informuje świdnicka policja.
.
Policjanci zabezpieczyli też kilka porcji zbrylonej brązowej substancji, którą również poddano badaniom na testerze narkotykowym. Przeprowadzone badanie potwierdziło iż jest to haszysz. 
 
Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia. 
 
Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.opr. adm
foto: KMP Świdnica


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno