Menu

Szkolą nowych ratowników

GOPR szkoli nowych ratowników - w miniony weekend szkolenie odbyło się w Górach Stołowych. 


 

Szkolą nowych ratowników
Tym razem było to szkolenie z  topografi. W trakcie intensywnych wędrówek kandydaci na ratowników poznali najważniejsze i najciekawsze pod względem turystycznym szlaki i miejsca tego pasma górskiego. W trakcie szkolenia kandydaci wzięli udział w akcji ratunkowej pod Kruczą Kopą, gdzie turystka doznała urazu stawu skokowego i nie była w stanie kontynuować wędrówki. Po zaopatrzeniu urazu została zwieziona z gór wózkiem alpejskim i przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego.kama
foto: GOPR


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
 
 
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Fleck (8 października 2019 0:12)
Cytuję użytkownika: Pilot
Jeszcze niech te arabskie brodziska zgolą to będą lepiej wyglądać i szybsi będą w 'ratowaniu",byle mnie mnie.
Obsesja. Pan Jezus też miał brodę. Może tobie nie rośnie i zazdroscisz?
Pilot (7 października 2019 17:03)
Jeszcze niech te arabskie brodziska zgolą to będą lepiej wyglądać i szybsi będą w 'ratowaniu",byle mnie mnie.

Dodaj komentarz

Odnaleźli zaginionego 76-latka

GOPR-owcy zapalili znicze w Kotle Łomniczki

Tragiczna śmierć ratownika GOPR Karkonosze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij