Menu

Lew-Starowicz zbada mordercę 10-letniej Kristiny

Najwybitniejszy polski seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz zbada mordercę 10-letniej Kristiny z Mrowin - donosi Gazeta Wyborcza.  

 

Lew-Starowicz zbada mordercę 10-letniej Kristiny
– Czekamy na opinię biegłych psychiatrów odnośnie do Jakuba A.  Na ich wniosek do zespołu dołączone zostały kolejne osoby. Biegłym seksuologiem w tym zespole został profesor Lew-Starowicz– mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy,  Tomasz Orepuk. 


Do brutalnego morderstwa doszło w czerwcu bieżącego roku. 10-letnia Kristina wyszła rano do szkoły, ale nie wróciła do domu.  Martwą dziewczynkę znalazł kilka godzin później (około godz. 17:00) mieszkaniec Mrowin.  Przyczyną śmierci 10-latki były rany kłute klatki piersiowej i szyi. Podejrzany o morderstwo 22-letni student Jakub A. został zatrzymany kilka dni później.  Prokuratura postawiła mu dwa zarzuty: morderstwa ze szczególnym okrucieństwem i podżegania innej osoby do udziału w zabójstwie.

Mężczyzna był badany przez  biegłych psychiatrów. Jak informował adwokat Jakuba A., 22-latek  od roku leczył się psychiatrycznie. 
 

Czytaj też:
Jakub A. zatrzymany
Areszt dla Jakuba A.
Zarzuty za próbę samosądu w Mrowinach 

opr. adm
foto:  Dolnośląska Policja

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PPP (9 października 2019 7:13)
Wy jesteście k***a pojebany i ten kraj taką k***y jeszcze bronić A h*j mu w dupe
MEG 23 (8 października 2019 9:58)
Wydajcie go ludowi. My już wiemy co z nim zrobić.....
Xx (7 października 2019 12:59)
Zbrodnia dobrze zaplanowana! Myślał trzeźwo wiedział co robi Bydlak!!!!
Lolek (7 października 2019 12:56)
Donosi Gazeta Wyborcza. Donosi Bolek ,donosi PO.Gdzie oni donoszą,do niemiec czy do rosji.
Fliper (7 października 2019 12:11)
Wypruć to co może się przydać typu serce,wątroba a resztę wyrzucić na śmietnik
Jar (7 października 2019 11:28)
Co tutaj badać? Szkoda kasy, ile już kosztów wygenerowal? Przymusowe dożywotnie prace aby rodzina dostała odszkodowanie i żeby zarobił na całe śledztwo, utrzymanie siebie, celi i całej infrastruktury z której do końca życia będzie korzystał.
Kat (7 października 2019 10:33)
Pod ścianę strzał w łeb i po problemie

Dodaj komentarz

Mrowiny  |   zabójstwo Kristyny  |   zabójstwo w Mrowina  |   Żarów  |   Jakub A.  |   morderstwo 10-latni  |   policja  |   997  |  

Siłacz z wałbrzyskiej policji

Jakub A. będzie ponownie zbadany - ruszył proces apelacyjny w...

Wraca sprawa mordercy 10-letniej Kristiny z Mrowin

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij