Całodniowy bilet na atrakcje Zamku Książ

Zamek Książ w Wałbrzychu przygotował nowy produkt - All Day Ticket, czyli bilet całodniowy. Bilet upoważnia jego posiadaczy do zwiedzenia pięciu atrakcji: Zamku Książ i jego podziemi, Stada Ogierów Książ, Mauzoleum Hochbergów oraz Palmiarni.

Bilet to dla turystów nie tylko wygoda, ale również oszczędności. Cena biletu jednodniowego jest bowiem niższa niż łączna cena biletów wstępu do każdej z wymienionych atrakcji osobno.

 

Koszt biletu całodniowego normalnego to 69 zł, natomiast ulgowego 59 zł. Bilet całodniowy upoważnia turystę do zwiedzenia trzech atrakcji w dniu, na który został zakupiony:

 

Zamek Książ z zestawem audioguide (czas zwiedzania: 90 minut, odbiór zestawu audioguide przy wejściu do zamku)
 
Podziemia zamku z przewodnikiem w języku polskim (czas zwiedzania: 45 minut, zwiedzanie odbywa się o określonej godzinie, którą wybiera się na etapie zakupu biletu)
 
Stado Ogierów Książ (czas zwiedzania: około 35 minut bez przewodnika)  
 
Pozostałe dwa obiekty, czyli Mauzoleum Hochbergów (czas zwiedzania: około 20 minut) położone w pobliżu drogi pomiędzy zamkiem i stadem oraz Palmiarnia (czas zwiedzania około 45 minut), która jest położona około 2 km od zamku
 
Posiadacz biletu całodniowego może zwiedzić w ciągu 12 miesięcy od dnia, na który bilet został zakupiony. Zwiedzanie obu obiektów odbywa się bez przewodnika.
 
red
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno