Włodzimierz Ciołek w Reprezentacji 100-lecia?

Polski Związek Piłki Nożnej rozpoczął konkurs, którego celem jest wyłonienie Reprezentacji 100-lecia. Wśród nominowanych graczy nie zabrakło największej legendy wałbrzyskiej piłki - Włodzimierza Ciołka (na głównym zdjęciu klęczy pierwszy z prawej).

W piątek na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczął się konkurs dla kibiców, który ma wyłonić Reprezentację 100-lecia. Mamy ogromną przyjemność zakomunikować, iż wśród nominowanych przez PZPN graczy znalazło się miejsce dla Honorowego Obywatela Wałbrzycha - Włodzimierza Ciołka.

 

Jak przypomina portal laczynaspilka.pl, bilans Ciołka w reprezentacji Polski to 29 występy i 4 bramki, tytuł króla strzelców ligi polskiej w 1981, oraz najważniejszy sukces - brązowy medal Mistrzostw Świata w Hiszpanii w 1982 roku.

 

- Super rezerwowy na mundialu w Hiszpanii. W trakcie meczu z Peru popisał się niecodziennym wyczynem, dwie minuty po wejściu na boisko strzelił piątego gola dla biało-czerwonych. Ramona Quirogę pokonał efektownym strzałem po ziemi -, informuje portal.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 20 listopada tego roku "wejść" na stronę https://od100lat.laczynaspilka.pl/home, a następnie stworzyć swoją "jedenastkę" 100-lecia nie zapominając o dołączeniu Włodzimierza Ciołka do składu.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno