Maciej Badora podsumował kampanię

Maciej Badora – kandydat do sejmu podziękował za udaną kampanię wyborczą i zaangażowanie wszystkich mieszkańców w dotychczasowe działania. Powiedział, co udało się zrobić i co zamierza zrealizować Prawo i Sprawiedliwość, jeśli wygra wybory. 

- Uważam, że bardzo potrzebny jest poseł z naszego miasta. Jak widzimy, wiele pozytywnego już się dzieje. Mogę wspomnieć tylko o takich sprawach, jak rozpoczęta budowa obwodnicy, informacja o budowie drogi szybkiego ruchu s5 i szeregu mniejszych inwestycji, które są realizowane. Wałbrzych jest miastem, które zaczyna być dostrzegane z perspektywy Warszawy. Jestem głęboko przekonany, że ta aktywność społeczna, która towarzyszy wyborom, przeniesie się na późniejszy okres. - mówi kandydat do sejmu, Maciej Badora.
 
Co najbardziej interesuje wyborców z Wałbrzycha?
 
- Spektrum zainteresowań jest bardzo duże. Na pewno w wielu rozmowach przewijają się kwestie związane z poczuciem krzywdy i to w wielu różnych aspektach. Nasz region jest szczególnie doświadczony, jeśli chodzi o przemiany gospodarcze. Ludzie interesują się kwestiami dotyczącymi infrastruktury, kwestiami społecznymi, emerytalnymi, dostępnością do służby zdrowia. To są sprawy, które najbardziej interesują wyborców.  - mówi kandydat do sejmu, Maciej Badora.
 
przeczytaj też:
 
 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno