Coraz więcej juniorów w MTB Walim Team

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia prowadzone przez Artura Jarczok, w ramach grupy MTB Walim Team Junior.  Szkolenie  odbywa się  od podstaw, aby stać się początkiem wieloletniej fascynacji  rowerem . 

Cały dobiegający końca sezon obfitował w wiele zajęć, wycieczek i udziału w zawodach MTB. Chłopcy w wieku od 8 do 14 lat angażowani są również w ciągłą modernizację walimskiego Bike Parku. Tutaj głównie, na odcinku około 2,0 km specjalnie przygotowanego terenu z różnymi elementami technicznymi, odbywają się treningi. Każdy uczestnik  wyposażony jest w  strój sportowy, kask i rower. Ta młoda ekipa jest już  bardzo rozpoznawalna, reprezentując klub i Gminę Walim na zawodach.
 
 
Ostatnio Juniorzy z MTB Walim Team brali udział w wyścigu  MTB xc w Szczawnie Zdroju. Dla większości z nich to początek przygody w zawodach MTB.
 
opr.plr
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno