Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

- Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk jest karą dla wszystkich polityków, którzy oskarżali ją o antypolonizm. - mówi poseł Tomasz Siemoniak.

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

Komentarze

wyzwalacz (11 października 2019 20:17)
Hehehe, te Siemioniak, a podaj no może cytat jakiś patriotyczny tej połliteratki ? Siemioniakowi się zebrało na żarty, choć rozumiem jego solidarność plemienną z półliteratką, POLUKRY, te klimaty...
sekretarz (11 października 2019 18:46)
Siemoniak: Przywrócimy emerytury byłym funkcjonariuszom SB. Pod koniec 2016 roku Sejm przyjął ustawę, zgodnie z którą od 2017 roku zostały obniżone emerytury i renty byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej służących na rzecz totalitarnego państwa. Obniżenie świadczeń dotyczy tych funkcjonariuszy, którzy pracowali dla aparatu represji PRL od 22 lipca 1944 do 31 lipca 1990 roku. Ocenił, że ustawa dezubekizacyjna jest dyskryminująca i absurdalna.
Poli (11 października 2019 17:53)
Dlaczego kara i dla jakich polityków.Jestem ciekawy jakie poniosą kary czy takie jak Neumanna ?Panie Siemoniak jedź Pan do Warszawy i oczekuj porażki swojej partii.
listonosz (11 października 2019 17:21)
nie wstyd Ci? a zapomniałem liczy się tylko koryto
Poborca (11 października 2019 15:06)
Cytuję użytkownika: Podatnik
A swastyka w tle z O.Tomarczuk też będzie na rozdaniu Nobli? Dla zainteresowanych zdjęcie m.in. Tokarczuk w tle z krzyżem przemalowanym na swastykę krąży po sieci. Tfu- rcza to sfera działalności
Tak będzie ale twoja PiSowska szczujnia tego nie pokaże dlatego się nie martw.
Podatnik (11 października 2019 14:48)
A swastyka w tle z O.Tomarczuk też będzie na rozdaniu Nobli? Dla zainteresowanych zdjęcie m.in. Tokarczuk w tle z krzyżem przemalowanym na swastykę krąży po sieci. Tfu- rcza to sfera działalności

Dodaj komentarz

Tomasz Siemoniak  |   Olga Tokarczuk  |   wybory  |   kampania wyborcza  |   koalicja  |   pis  |   prawo i sprawiedliwość  |  

Nie śpij, bo cię przegłosują

Europosłanka Zalewska musi przeprosić - jest wyrok sądu

Wiceprezydent Bielawska rzuca wyzwanie: zabierz trzy koleżanki i...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij