Podwórko Zaginionych Zabawek w Teatrze Lalki i Aktora

20 października o godz. 12:30 Teatr Lalki i Aktora zaprasza  dzieci od 4  roku życia do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na najnowszy spektakl Podwórko Zaginionych Zabawek. 

Przedstawienie opowiada o popsutych, wybrakowanych zabawkach, które straciły swoich ludzkich opiekunów i znalazły się na pewnym tajemniczym, zapomnianym podwórku.
 
Spotkamy tu Misia, czekającego aż ktoś po niego wróci i go przytuli, Pajaca – marzącego o tym, by zaśpiewać piosenkę bez zacinania się oraz Lalę – chłodno oceniającą sytuację, w której znalazły się wszystkie zabawki. Zaginione podwórko zamieszkują też twarde i harde Klocki, które przy pomocy Globusa próbują zrealizować plan ucieczki z opuszczonego miejsca. 
 
Sztuka Anny Andraki powstała z inspiracji miejscem, które istnieje naprawdę w zaułkach lwowskich kamienic. To historia o sile marzeń, potrzebie bliskości, miłości i akceptacji, w której główni bohaterowie mają co prawda swoje troski, ale mają też siebie, wsparcie i chęć, aby wciąż działać. Całkiem możliwe, że mali widzowie znajdą w nich wiele i ze swoich zabawek, i z własnego podwórka. 
 
Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wałbrzych.
 
BILETY NA SPEKTAKL: 
19 zł (dorośli), 17 zł (dzieci)
 
KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem. 
KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl 
 
red
foto:  użyczone
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno