Menu

Gość Dnia - Sylwia Sałamaj

Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych obchodzi w tym roku 65-lecie istnienia. O przygodzie, jaką było dołączenie do zespołu i spędzanie z nim niemalże całej swojej młodości, opowiada nam instruktorka tańca, Sylwia Sałamaj.

Gość Dnia - Sylwia Sałamaj

Komentarze

Wojtek (18 października 2019 10:05)
65 lat piękny wiek, teraz Zespół może przejść na zasłużoną emeryturę:-)
karo (17 października 2019 20:03)
Od jutra zaczynam tanczyc
Ooo (17 października 2019 14:25)
Cytuję użytkownika: P.W.
Zakochałem się
Nie dziwię się jest piękna,atrakcyjna i mądra
Lola (17 października 2019 13:54)
To był mile spędzony czas z Zespołem ,wieki temu :) Życzę powodzenia :)
Krysia (17 października 2019 13:44)
Jak miło widzieć moja uczennice że PSP nr 12.Serdecznie pozdrawiam.Zycze wiele sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.Pozdrawiam Rodziców i siostrę Darię. K.M
Belfer (17 października 2019 11:17)
Na 65 lat to nie wygląda. Góra 25 :) Pozdrawiam cały Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych.
Biedaszyb (17 października 2019 10:56)
Bardzo ładna
P.W. (17 października 2019 7:39)
Zakochałem się

Dodaj komentarz

zespół pieśni i tańca  |   sylwia sałamaj  |   wałbrzych  |   taniec  |   sztuka  |   kultura  |  

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij