Prezydent Wałbrzycha podsumował wybory. Jest niespodzianka

Prezydent Wałbrzycha podsumował wybory do sejmu i senatu. Podkreślał - jak wielkim sukcesem jest wysoka frekwencja i w ramach podziękowania mieszkańcom – zaoferował darmowy wstęp do instytucji kultury w najbliższy weekend. 

- Wybory przebiegły w sposób spokojny. Żeby tak się stało, potrzeba było miesięcy przygotowań  . W samej akcji podliczania wyników brało udział bardzo wielu funkcjonariuszy straży miejskiej, pracowników urzędu. Praca była bardzo dobrze zorganizowana. Obyło się bez większych problemów. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
 
Frekwencja w regionie wynosiła 56%. Miasto z prezydentem na czele, prowadziło kampanię mówiącą jak ważny jest obywatelski obowiązek głosowania. 
 
- Od wielu tygodni uczestniczyłem w spotkaniach z mieszkańcami, pracownikami instytucji miejskich. Zachęcałem do udziału w wyborach.  - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
 
W najbliższy weekend mieszkańcy  legitymujący się dowodem wydanym przez prezydenta Wałbrzycha będą mogli zwiedzać tarasy Zamku Książ, Muzeum Porcelany  i Starą Kopalnię za darmo. Do akcji dołączył Teatr Lalki i Aktora, który zaprasza na spektakl o godzinie 11:30 w niedzielę-  również za darmo. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno