Zamieszkaj w Świdnicy

Miasto Świdnica oferuje na sprzedaż kolejne grunty pod zabudowę jednorodzinną na nowym Osiedlu Na Wzgórzu, przy ul. Sudeckiej. 

Przetargi na zakup 15 działek odbędą się 24, 29 i 31 października oraz 6 listopada tego roku w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 47.
 
Pierwsza działka na nowo powstającym osiedlu została sprzedana w czerwcu 2015 roku. Od tamtego czasu swoich nabywców znalazły do tej pory 32 nieruchomości. Atrakcyjne grunty pod zabudowę jednorodzinną będą przedmiotem kolejnych przetargów zaplanowanych w październiku i listopadzie. Pod młotek pójdzie 15 działek o powierzchni od 0,0754  ha do 0,1699 ha. Zainteresowanie jest spore, dlatego Urząd Miejski zachęca chętnych do wzięcia udziału w przetargu do kontaktu z Wydziałem Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (pok. 228 i 229, nr tel. 74/856 29 59 lub 74/856 28 84).
 
- Mniejsze miasto to przyjazna atmosfera, wygoda życia, indywidualne podejście do mieszkańca oraz dobra jakość oferty edukacyjnej, kulturalnej i atrakcyjne możliwości spędzania czasu wolnego. W moim przekonaniu teren pomiędzy ulicami Bystrzycką a Westerplatte to jedno z bardziej malowniczych miejsc w Świdnicy, z przepięknym widokiem na góry – zachęca do zamieszkania w Świdnicy prezydent, Beata Moskal-Słaniewska.
 
Szczegółowe informacje o warunkach przetargów można uzyskać na stronie internetowej www.nieruchomosci-swidnica.pl w zakładce grunty.
 
 
opr.plr
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno