Dolnośląski Gryf dla Świdnicy
Wręczono statuetki Dolnośląskiego Gryfa, wśród nagrodzonych znalazłoa się Świdnica, która otrzymała nagrodę w kategorii dla najlepszego samorządu za przedsięwzięcie angażujące społeczność lokalną. 
 
Nagroda Gospodarcza – Dolnośląski Gryf promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie naszemu regionowi przynosi 300 tysięcy dolnośląskich podmiotów gospodarczych.
 
Świdnicę doceniono za podjęcie kreatywnych działania na rzecz włączania mieszkańców w życie wspólnoty, za wdrożenie nowatorskiego program „Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica”, którego celem jest promocja miasta, jako dobrego miejsca do życia i pracy. Programem objęto już około dwóch i pół tysiąca osób.


- Od początku jego realizacji współpracę z nami podjęło już prawie 20 lokalnych przedsiębiorców, którym równie mocno, jak nam, zależy na budowaniu wizerunku Świdnicy jako dobrego miejsca do życia i pracy. Przekonujemy, że warto tu wrócić po studiach. Świdnica to piękne miasto ze zżytą społecznością, przyjazne dla mieszkańców na każdym etapie życia – mówi prezydent Świdnicy , Beata Moskal – Słaniewska. 


 
opr. kama
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno