Bił drewnianą pałką po głowie

Buguszowscy policjanci zatrzymali 25-latka, który kilka dni temu w centrum miasta brutalnie pobił 37-latka, zadając mu kilka ciosów drewnianą pałką. Sprawca odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grozi mu nawet 10 lat więzienia. 

Do ataku na 37-latka doszło 18 października br. w centrum Boguszowa-Gorc. Pokrzywdzony szedł z dzieckiem ul. Strażacką, gdy podbiegł do niego młody mężczyzna uzbrojony w drewnianą pałkę. Sprawca uderzył kilkakrotnie pokrzywdzonego, ale spłoszony przez przechodniów uciekł. 37-latek z obrażeniami głowy i ręki trafił do szpitala.
 
Policjanci na podstawie rysopisu sprawcy przekazanego przez świadków zdarzenia oraz posiadanych informacji ustalili a następnie zatrzymali sprawcę brutalnego pobicia. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc. W czasie prowadzonych czynności 25-latek oświadczył, że za pomocą pałki próbował rozwiązać konflikt między nim a 37-latkiem.
 
Napastnikowi postawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu aresztował 25-latka na miesiąc. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
 
opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno