Sezon halowy tenisistów rozpoczęty

Szczawieńscy tenisiści zainaugurowali zmagania halowe. W miniony weekend klub z uzdrowiska gościł uczestników Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego do lat 14, a sama impreza przyniosła świetne wyniki podopiecznych Roberta Kosińskiego.

W turnieju singla dziewcząt 3. miejsce wywalczyła Klaudia Owcarz (KT Szczawno-Zdrój), najlepsza zaś okazała się Nadia Kulbiej z SKT Promasters Szczecin. W deblu zwyciężyła para Hurkacz - Palus przed duetem z uzdrowiska - Owcarz/Zagaja. W zmaganiach chłopców triumfował Filip Kosiński z KT Szczawno-Zdrój, który choć wiekowo wciąż należy do skrzatów, to udanie zadebiutował w wyższej kategorii wiekowej. W finale Kosiński junior odprawił Alana Hapke z Głogowa. W deblu najlepsza okazała się para z udziałem gracza gospodarzy - Pniewskiego, który umiejętnie połączył siły z Chorostinem sięgając po końcową wygraną w zawodach.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno