Menu

1,5 roku więzienia dla opiekunki Violetty Villas

Półtora roku bezwzględnego więzienia dla opiekunki Violetty Villas, Elżbiety B. - Sąd Okręgowy w Świdnicy utrzymał wyrok Sądu Rejonowego w Kłodzku. 
 

1,5 roku więzienia dla opiekunki Violetty Villas

Wyrok przed Sądem Rejonowym w Kołodzku zapadł w czerwcu . Opiekunka Violetty Villas skazana został na 1, 5 roku więzienia za  psychiczne i fizyczne znęcanie się nad artystką. Elżbieta B. złożyła apelację, domagała się uniewinnienia. W środę Sąd Okręgowy w Świdnicy podtrzymał wyrok pierwszej instancji. 

W 2015 roku Elżbieta B. została skazana na 10 miesięcy więzienia za nieudzielenie pomocy piosenkarce.

adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

JB (3 listopada 2019 0:54)
Violetta nie miała szczęścia do ludzi

Dodaj komentarz

Violetta Villas  |   skazana opiekunka  |   Wałbrzych  |   Świdnica  |   Sąd  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij