Windykujemy starostę Kwiatkowskiego
Minęło ponad 4 i pół miesiąca od wyroku sądu a starosta Krzysztof Kwiatkowski nie zapłacił kosztów sądowych po przegranym procesie z Grupą Mediową Telewizji Wałbrzych. Sprawa trafiła do komornika, Kwiatkowski musi liczy się z tym, że komornik może zająć jego wynagrodzenie. 
 
 
 
Starosta Krzysztof Kwiatkowski podał Grupę Mediowa Telewizji Wałbrzych do sądu z powództwa cywilnego, domagał się przeprosin i 10 tysięcy złotych na Dom Dziecka. Nie podobało mu się zadane przez nas pytanie na łamach portalu walbrzych24.com i zarazem tytuł artykułu: „Czy to koniec przyjaźni?”. Chodziło o współpracę z byłym już starostą (obecnie burmistrzem Boguszowa Gorc), przebywającym w areszcie, Jackiem C. (czytaj TUTAJ)
 
Świdnicki sąd oddalił pozew Kwiatkowskiego przeciwko nam, Kwiatkowski miał zapłacić koszty sądowe (czytaj tutaj). Mimo, że od wyroku minęło ponad 4 i pół miesiąca, Kwiatkowski nie liczy się ze zdaniem sądu, nadal nie zapłacił. Dlaczego? Kwiatkowski unika kontaktu, i nie odpowiada na pytania zadane przez naszych dziennikarzy. 
 
Sprawa trafiła do komornika, Kwiatkowski musi liczy się z tym, że komornik może zająć jego rachunek bankowy lub wynagrodzenie. 

Czytaj też:
Czy to koniec przyjaźni
Przegrał w sądzie - nie chce płacić

pos
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno