Hiszpania u stóp Dawida Lewandowskiego

Dawid Lewandowski z KT Szczawno-Zdrój (na głównym zdjęciu pierwszy z prawej) lepszy od pierwszego zawodnika Hiszpanii do lat 12 - Sergio Planella Hernandeza. Powyższy sukces nasz tenisista osiągnął w finale międzynarodowego turnieju TE U-12 na Majorce. Dodatkowo podopieczny trenera Roberta Kosińskiego zajął w tych samych zawodach 2. miejsce w deblu.

Doskonały występ w międzynarodowym turnieju TE U-12 w hiszpańskiej miejscowości Santa Ponca zanotował reprezentant KT Szczawno-Zdrój. Dawid Lewandowski sięgnął po końcową wygraną w singlu pokonując w finale imprezy najlepszego obecnie gracza Hiszpanii w tej kategorii wiekowej Sergio Planella Hernandeza 6:3, 6:1. Jak wspomnieliśmy, to nie jedyny sukces przedstawiciela klubu z uzdrowiska, który grając w parze ze słoweńską "jedynką" - Luka Albrechtem wywalczył 2. pozycję w deblu ulegając w finale chińskiemu duetowi He - Jiang 4:6, 1:6.

 

- To pierwszy tytuł Dawida w zawodach tej rangi -, cieszy się trener Kosiński, który szczerze gratulował swemu podopiecznemu tak znakomitych wyników uzyskanych na Majorce.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno