Nasi bokserzy walczą o srebro Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed ekipą Leone Imperium Boxing Wałbrzych dwa ostatnie mecz Ekstraligi Boksu Olimpijskiego. Mecze, które mogą zadecydować o srebrnym medalu Drużynowych Mistrzostw Polski naszej drużyny. Tym goręcej zapraszamy na sobotni pojedynek w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, w którym podopieczni trenerów Sadłonia oraz Burzyńskiego podejmą Wilki Kujaw. 

Przed nami dwa decydujące mecze Ekstraligi Boksu Olimpijskiego. Decydujące, gdyż wygrana w obu spotkaniach przełoży się na srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski wałbrzyszan. Złoto już wcześniej zagwarantowali sobie pięściarze Skorpiona Szczecin, ale na niższe miejsce na podium wciąż chrapkę ma kilka zespołów, w tym ekipa z ulicy Pługa.

 

Warto zatem w sobotni wieczór odwiedzić Halę Wałbrzyskich Mistrzów. I to z dwóch kolejnych powodów. Po pierwsze, to ostatni tegoroczny mecz wałbrzyszan przed lokalną publicznością, gdyż rewanżowe spotkanie z Wielkopolską odbędzie się za tydzień w Oławie. A po drugie, wstęp na ligową konfrontację z Wilkami Kujaw jest bezpłatny. Zapraszamy zatem do Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Początek meczu o godzinie 18. 

 

Ekstraliga Boksu Olimpijskiego

Sobota - 9 listopada, godz. 18:

Leone Imperium Boxing Wałbrzych - Wilki Kujaw

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno