Tak to będzie wyglądać - zobacz zdjęcia tarasów w Zamku Książu

Podglądamy, podglądamy i jeszcze raz podglądamy...  Zobaczcie jak będą wyglądały tarasy Zamku Ksiaż - jako pierwsi publikujemy zdjęcia.  Trwa montaż kolorowych światełek na tarasach.  

Wielka inauguracja już w piątek o godzinie 16:00. Naszym dziennikarzom udało się dotrzeć do zdjeć zrobionych gdy trwały prace i próby oświetlenia książańskich tarasów. Tak to będzie wyglądało, a nawet lepiej, gdy wszystkie lampki zostaną zainstalowane. 

Przez 5 miesięcy zamkowe tarasy będą mienić się od spektakularnych dekoracji świetlnych, które tchną życie w niezwykłą architekturę zamku. Z fontann popłyną strumienie świateł, na Tarasie Różanym wyrosną kwiaty, a Taras Zachodni zamieni się w Salę Balową, gdzie odbędzie się prawdziwy …. książęcy bal.  


W Sali Balowej na Tarasie Zachodnim odbywać się będą specjalne pokazy światła codziennie co 25 minut, począwszy od godz. 16:25 aż do zamknięcia ogrodów.

Ogrody Światła w Zamku Książ 
8 listopada 2019 – 31 marca 2020 

Godziny otwarcia
Nd. – Czw.            od 16:00 – 20:00               (kasy biletowe do 19:30) 
Pt. – Sob.               od 16:00 – 21:00             (kasy biletowe do 20:30)
 
Zakup biletów jest możliwy również na recepcji Hotelu Książ.
Bilety do kupienia również online na www.ksiaz.walbrzych.pl. Bilety można okazać w wersji papierowej lub na ekranie urządzania elektronicznego.
 
Cennik:
Bilet normalny – 20 zł
Bilet ulgowy – 15 zł
Bilet wstępu ze zniżką – dla posiadaczy innego ważnego* biletu na usługi zamkowe:
Bilet normalny plus – 15 zł
Bilet ulgowy plus – 10 zł
Dzieci do lat 4 – wstęp bezpłatny. 
 
*bilet na inną dowolną usługę zamkową musi być niezrealizowany w momencie zakupu biletu uprawniającego do zwiedzania Ogrodów Światła. Bilet na inną usługę zamkową należy okazać ochronie wraz z biletem wstępu na Ogrody. 
 
 
opr.plr
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno