Menu

Są przymrozki, są wypadki

Opady deszczu i śniegu mogą powodować niebezpieczeństwo na drodze. Jest ślisko i łatwo o wypadek. Strażacy musieli dwukrotnie interweniować

Są przymrozki, są wypadki
W Głuszycy na ulicy Kłodzkiej kierowca Hhyundaia dachował i  wpadł do rowu. Musiała interweniować Ochotnicza Straż Pożarna. Poszkodowanemu mężczyźnie udzielono pierwszej pomocy. Kierowca nie ucierpiał, a pojazd został odholowany przez pomoc drogową. 
 
Do drugiego zdarzenia doszło na ulicy 1 Maja w Wałbrzychu. Jeden z pojazdów (Ford Focus) wypadł z drogi i uderzył w latarnię. Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie energetyczne i straż pożarna. Kierowcy nic się nie stało. 
 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

wałbrzyszabin (15 listopada 2019 12:42)
Cytuję użytkownika: Mistrz kiery
Bu cha cha,zamiast uwazac to zapierd...ją a potem wypadki bo ciezko pomyslec i super ;) Lubie sobie ogladac jak leza barany po rowach;)
A ja myślę że czas abyś zasięgnął jakąś poradę u specjalisty.Jesteś jaskrawym dowodem na to że internet w rękach idioty może stanowić niebezpieczne narzędzie,przede wszystkim dla samego siebie.
Alison Burge (15 listopada 2019 7:36)
15-11-2019 godz. 7.00 ul.Noworudzka- ścięta lampa na pasie oddzielającym jezdnie. Teraz pytanie. GDZIE SĄ SŁUŻBY DROGOWE? czy to że nie pada śnieg znaczy że nie trzeba już posypywać dróg. Kierowcy nie mogą być winni za wszystko.
Mistrz kiery (14 listopada 2019 17:17)
Bu cha cha,zamiast uwazac to zapierd...ją a potem wypadki bo ciezko pomyslec i super ;) Lubie sobie ogladac jak leza barany po rowach;)

Dodaj komentarz

wypadki  |   przymrozki  |   deszcz  |  

Zbliża się cyklon Peggy, są ostrzeżenia IMGW

Przed nami burze, grad i obfite opady

Deszcze nad Dolnym Śląskiem, kiepsko w Dzierżoniowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij