Uczczą pamięć Bogusława Dąbrowskiego

W lipcu tego roku minęła kolejna, 17 rocznica nagłej śmierci niezwykle zasłużonego dla wałbrzyskich, ale i polskich zapasów - Bogusława Dąbrowskiego. Aby uczcić jego pamięć co roku jesienią rozgrywany jest Memoriał Bogusława Dąbrowskiego. Najbliższa edycja, z udziałem juniorów, odbędzie się w sobotę w hali Aqua-Zdroju. 

W nadchodzącej imprezie wystartuje ponad 100 zawodników z naszego kraju oraz 30 spoza granic Polski. Barw ZLKS Zagłębia Wałbrzych bronić będzie czterech zapaśników: Mateusz Ropiak, Jakub Miś, Mateusz Kaczor oraz Dawid Ferdynus. Dwaj pierwsi z wymienionych to co prawda wciąż juniorzy młodsi, ale trener Michał Jóskowski postanowił sprawdzić ich w rywalizacji z nieco starszymi przeciwnikami. Warto również nadmienić, iż patronat nad memoriałem objął prezydent Roman Szełemej, a sama impreza jest jednocześnie Pucharem Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym. 
 
XVII Memoriał Bogusława Dąbrowskiego
Puchar Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Program zawodów
Sobota - 16 listopada, hala Aqua-Zdroju:
godz. 9.00 - 9.15: uroczyste otwarcie zawodów
godz. 9.15 - 13.30: walki eliminacyjne
godz. 13.30 - 15.30: złożenie kwiatów na grobie B. Dąbrowskiego
godz. 15.30: ciąg dalszy walk, walki finałowe, dekoracja 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno