Menu

Są przymrozki, są wypadki

Opady deszczu i śniegu mogą powodować niebezpieczeństwo na drodze. Jest ślisko i łatwo o wypadek. Strażacy musieli dwukrotnie interweniować

Są przymrozki, są wypadki
W Głuszycy na ulicy Kłodzkiej kierowca Hhyundaia dachował i  wpadł do rowu. Musiała interweniować Ochotnicza Straż Pożarna. Poszkodowanemu mężczyźnie udzielono pierwszej pomocy. Kierowca nie ucierpiał, a pojazd został odholowany przez pomoc drogową. 
 
Do drugiego zdarzenia doszło na ulicy 1 Maja w Wałbrzychu. Jeden z pojazdów (Ford Focus) wypadł z drogi i uderzył w latarnię. Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie energetyczne i straż pożarna. Kierowcy nic się nie stało. 
 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wypadki  |   przymrozki  |   deszcz  |  

Zbliża się cyklon Peggy, są ostrzeżenia IMGW

Przed nami burze, grad i obfite opady

Deszcze nad Dolnym Śląskiem, kiepsko w Dzierżoniowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij