Menu

Niewybuchy na Psim Polu

Niewybuchy przy Komisariacie Policji na wałbrzyskim Psim polu. Sześć pocisków moździerzowych znalezionu podczas prac ziemnych. Dziś saperzy mają zabrać niewybuchy. 
Niewybuchy na Psim Polu
Na pociski i z okresu II wojny światowej trafili w czwartek około południa robotnicy wykonujący prace ziemne - to oni poinformowali policję. Pociski znajdowały się obok ogrodzenie komisariatu. 

- Około 12:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał informacje o znalezionych niewybuchach. Jest to sześć pocisków  moździerzowych o długości około 60 centymetrów i jedna łuska o podobnej długości. Teren został zabezpieczony, nie było potrzeby ewakuacji. Poinformowana została jednostka sapersko-minerska z Głogowa i dziś niewybuchy mają zostać zabrane  - mówi Magdalena Korościk z wałbrzyskiej policji. 
 
 
adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

policja  |   Wałbrzych  |   niewybuchy  |  

''Dojna Strefa Ludzi PIS'' — konferencja parlamentarzystów Koalicji...

Pechowa ''13'' - Górnik przegrywa z PGE Turów

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij