Teledysk duetu z Wałbrzych Ma Talent (VIDEO)

Kolejna produkcja pod marką "Wałbrzych Ma Talent" ujrzała światło dzienne. Po piosence Julii Kuc przyszedł czas na teledysk Sylwii i Nikoli - duetu z zespołu Blue Dance Crew.

Sylwia Kuszewska i Nikola Bednarek to finalistki tegrocznej edycji konkursu Wałbrzych Ma Talent organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Finał miał miejsce podczas Dni Wałbrzycha w maju.

 

 

Wśród laureatów znaleźli się również: Angelo Ciureja (główna nagroda 2000 zł), Klaudia Kutyba (wyjazd na festiwal do Hannoveru), Kamil Jowik (sejsa nagraniowa w Studio M23, Marek Jasiński (artykuł w gazecie) oraz Julia Kuc, której piosenkę nagraną w ramach nagrody mogliśmy usłyszeć niedawno.

 

Finalistka Wałbrzych Ma Talent z nową piosenką - kliknij tutaj

 

 

Nagrodą dla tanecznego duetu z zespołu Blue Dance Crew było zrealizowanie teledysku. Na co dzień Sylwia i Nikola prowadzą zajęcia taneczne a także uświetniają swoim tańcem przerwy meczów jako cheerleaderki.

 

- Tańczymy od wielu lat, a naszą przygodę w duecie zaczęłyśmy ponad rok temu. Tańcząc hip hop pokazujemy siebie, chcąc oddać historie naszej przyjaźni i pokazać nasze umiejętności. Mamy nadzieję, że pot, łzy i nasza ciężka praca nie pójdzie na marne, zawsze dajemy z siebie wszystko - mówią Nikola i Sylwia.

 

;

 

plr

foto: kadr z teledysku

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno