Menu

Teledysk duetu z Wałbrzych Ma Talent (VIDEO)

Kolejna produkcja pod marką "Wałbrzych Ma Talent" ujrzała światło dzienne. Po piosence Julii Kuc przyszedł czas na teledysk Sylwii i Nikoli - duetu z zespołu Blue Dance Crew.

Teledysk duetu z Wałbrzych Ma Talent (VIDEO)

Sylwia Kuszewska i Nikola Bednarek to finalistki tegrocznej edycji konkursu Wałbrzych Ma Talent organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Finał miał miejsce podczas Dni Wałbrzycha w maju.

 

 

Wśród laureatów znaleźli się również: Angelo Ciureja (główna nagroda 2000 zł), Klaudia Kutyba (wyjazd na festiwal do Hannoveru), Kamil Jowik (sejsa nagraniowa w Studio M23, Marek Jasiński (artykuł w gazecie) oraz Julia Kuc, której piosenkę nagraną w ramach nagrody mogliśmy usłyszeć niedawno.

 

Finalistka Wałbrzych Ma Talent z nową piosenką - kliknij tutaj

 

 

 

Nagrodą dla tanecznego duetu z zespołu Blue Dance Crew było zrealizowanie teledysku. Na co dzień Sylwia i Nikola prowadzą zajęcia taneczne a także uświetniają swoim tańcem przerwy meczów jako cheerleaderki.

 

- Tańczymy od wielu lat, a naszą przygodę w duecie zaczęłyśmy ponad rok temu. Tańcząc hip hop pokazujemy siebie, chcąc oddać historie naszej przyjaźni i pokazać nasze umiejętności. Mamy nadzieję, że pot, łzy i nasza ciężka praca nie pójdzie na marne, zawsze dajemy z siebie wszystko - mówią Nikola i Sylwia.

 

;

 

plr

foto: kadr z teledysku

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hejt za hejt (22 listopada 2019 15:39)
Ciekawe co wy tacy wszyscy mądrzy. Jak by jeden z drugim(ą) wyszli pokazali jak kręcą,ciekawe czym ,ciekawe do czego haha
Cham (20 listopada 2019 19:36)
Cytuję użytkownika: Adam
Tańczą-źle. Rozrabiają-źle Mają jakieś fajne zajęcie-źle. Odjepta się od dziewczyn.
Tylko, że to ma być w założeniu "towar eksportowy" Wałbrzycha, który i tak nie cieszy się w Polsce zbyt dużą sławą. Takie "występy artystyczne" ugruntują przekonanie, że Wałbrzych to królestwo biedy i biedaszybów a dodatkowo kiczu i tandety.
Adam (20 listopada 2019 13:24)
Tańczą-źle. Rozrabiają-źle Mają jakieś fajne zajęcie-źle. Odjepta się od dziewczyn.
Kris (20 listopada 2019 12:17)
Cytuję użytkownika: kaczor
Cytuję użytkownika: Wąski
Nic szczególnego. Gowniary kręcące dupami. W k10 pełno takich było.
Ja tam lubię jak się kręci i podrzuca. Majta i cmoka.
Fajne dziewczyny bo............ made in Poland !
Remik (19 listopada 2019 18:52)
Jaki Wałbrzych, taki talent. Rozpacz i żenada. Czy to ma byś sztuka? To się nawet nie nadaje na support do bawarskiego pornola.
August XV (19 listopada 2019 18:35)
Oj słabieńkie to niestety.
kaczor (19 listopada 2019 13:09)
Cytuję użytkownika: Wąski
Nic szczególnego. Gowniary kręcące dupami. W k10 pełno takich było.
Ja tam lubię jak się kręci i podrzuca. Majta i cmoka.
hexa (19 listopada 2019 13:05)
lekki fajans
kafar (19 listopada 2019 13:04)
Cytuję użytkownika: Pozamiatane
Cytuję użytkownika: Wąski
Nic szczególnego. Gowniary kręcące dupami. W k10 pełno takich było.
I na tym możemy zakończyć .
Dobre ha ha
Pozamiatane (18 listopada 2019 12:35)
Cytuję użytkownika: Wąski
Nic szczególnego. Gowniary kręcące dupami. W k10 pełno takich było.
I na tym możemy zakończyć .
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   WOK  |   Bule Dance Crew  |   Wałbrzych Ma Talent  |   Nikola  |   Sylwia  |   teledysk  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij