WALS: Chełmiec fLOVErs Art pierwszym liderem (FOTO)

Wystarczyły dwie kolejki, abyśmy poznali pierwszego lidera Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki „Aqua-Zdrój”. Został nim broniący tytułu mistrza – Chełmiec fLOVErs Art, który jako jedyny jak dotąd nie stracił punktu.

Wałbrzyska Amatorska Liga Siatkówki „Aqua-Zdrój”
Wyniki II kolejki
Bielawianka – Dom Finansowy 0:3 (20:25, 22:25, 22:25) (na zdjęciach)
Po słabym początku sezonu, w kolejnym meczu siatkarze Bielawianki zagrali już znacznie lepiej, co jednak nie dało przyjezdnym choćby punktu w konfontacji z bardziej doświadczonym Domem Finansowym. Zespół Radosław Duszy pewnie zainkasował 3 „oczka” mimo występu w mocno eksperymentalnym zestawieniu.
 
Aqua Junior – Wodociągi 0:3 (19:25, 18:25, 12:25)
Kolejny dobry mecz i wygrana Wodociągów, które dzięki 5 punktom wskoczyły na fotel wicelidera WALS-a. W zwycięskiej ekipie wyjątkowo na libero wystąpił Tymoteusz Gajek, ale za to w ataku mogliśmy podziwiać byłego wychowanka Jarosława Duszy – Arkadiusza Maziakowskiego, który zanotował kilka asów w każdym z setów, a zaraz siał mocnymi zbiciami siał popłoch wśród przeciwników. Juniorzy zagrali w dość kombinowanym składzie, ale wydaje się, że w kolejnych odsłonach wałbrzyska młodzież powinna się pokusić o pierwszą wygraną.
 
Chełmiec fLOVErs Art – Modeko 3:0 (25:18, 26:24, 25:22)
Po raz drugi w tym sezonie trzeci mecz kolejki okazał się najlepszym spotkaniem wieczoru. W rywalizacji Chełmca fLOVErs Art z Modeko mogliśmy obejrzeć długie wymiany oraz ciekawe akcje z obu stron. W Chełmcu świetnym prowadzeniem gry imponował Robert Kopciński, kilka asów zaliczył Bartek Jerzyk, a po drugiej stronie siatki na libero i przyjęciu błyszczał Łukasz Ostapiuk.
 
Zawodnik kolejki: Arkadiusz Maziakowski – Wodociągi
 
Tabela WALS-a
1. Chełmiec fLOVErs Art  2  6:0  6:0
2. Wodociągi  2  5  5:1
3. Dom Finansowy  2  4  4:2
4. Modeko  2  3  3:3
5. Bielawianka  2  0  0:6
6. Aqua Junior  2  0  0:6
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno