Reorganizacja w wałbrzyskim urzędzie miasta

Ratusz reorganizuje pracę dwóch wydziałów. Sprawdzamy gdzie teraz załatwić można sprawy związane z kulturą i sportem oraz jakie zmiany nastąpiły na stanowiskach kierowniczych.

Nowym kierownikiem Biura Promocji Miasta został dotychczasowy rzecznik Urzędu Miejskiego Edward Szewczak. Ratusz powrócił więc do dawnej formuły w której szef Biura Promocji jest również odpowiedzialny za kontakt z dziennikarzami. Równocześnie zadania Biura Promocji z zakresu sportu i kultury zostały przeniesione do Biura Edukacji i Wychowania, które teraz nazywa się Biurem Edukacji, Kultury i Sportu.
 
- Dawne Biuro Promocji Kultury i Sportu zostało podzielone i dzisiaj obowiązki dotyczące kultury i sportu zostały przeniesione do dawnego Biura Edukacji. Wszystkie związane z tym sprawy mieszkańcy załatwiają w budynku przy ul. Kopernika. W budynku głównym ratusza pozostało tylko Biuro Promocji Miasta, które zajmuje się już wyłącznie promocją - mówi nowy kierownik Biura Promocji i rzecznik prasowy magistratu Edward Szewczak.
 
 
Kierownikiem Biura Edukacji, Kultury i Sportu pozostała Anna Elżbieciak-Stec a nowymi zadaniami biura zajmie się pięciu pracowników nowo utworzonego Referatu Kultury, Sportu i Turystyki. Uszczuplone Biuro Promocji razem z nowym kierownikiem będzie liczyć czterech pracowników.
 
plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno