Wałbrzyszanka walczy o tytuł najpiękniejszej Polki

Ma 21 lat, jest z Wałbrzycha i ma szansę otrzymać tytuł najpiękniejszej Polki. Natalia Baran dostała się do finału konkursu Miss Polski. Jak zaczęła się jej przygoda?

- Swoją przygodę z Miss Polski zaczęłam dzięki Miss Dolnego Śląska. Najpierw wysłałam zgłoszenie online, potem wzięłam udział w castingu w Wałbrzychu i wielu zgrupowaniach. To dało mi bezpośredni awans do finału Miss Polski, w którym aktualnie jestem. - mówi Natalia Baran.
 
By zostać miss, potrzebna jest nie tylko tylko uroda, ale i dużo pracy.
 
- W konkursie trzeba mieć odpowiedni wzrost, wiek i na pewno czuć się na siłach, by tam się znaleźć. Wiadomo, pełno kamer, mnóstwo sesji i niesamowity stres. - mówi Natalia Baran.
 
Konkurs dzieli się na etapy – na początku trzeba przejść etap regionalny, to daje awans do konkursu Miss Polski. Na początku jest to ćwierćfinał, później półfinał ( w międzyczasie odbywają się zgrupowania z dziewczynami) i finał, do którego dotarła Natalia.
 
- Wszystko szło zgodnie z planem. Teraz czuje lekkie zdenerwowanie, bo jest coraz bliżej zgrupowania. Stresuje się przede wszystkim występem na żywo, chodzeniem na szpilkach. Chciałabym, żeby wszystko się udało. - mówi Natalia Baran.
 
Czy Natalia Baran jest już rozpoznawalna wśród wałbrzyszan?
 
- Na ulicy może jeszcze nie, ale zdarza się to najczęściej w internecie. Są komentarze od wałbrzyszan, miłe słowa. - mówi Natalia Baran.
 
Finał konkursu Miss Polski odbędzie się 8 Grudnia w Katowicach. Będzie można go oglądać w telewizji Polsat o godzinie 20:00

Głosujcie na Natalie - TUTAJ
 
 
red
foto: P.Mistrzak
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno