Menu

Siłownia plenerowa dla Aktywnego Gaju

Kolejna inwestycja w ramach Budżetu Partycypacyjnego została oddana do użytku. W niewielkim parku w dzielnicy Gaj powstała plenerowa siłownia.

Siłownia plenerowa dla Aktywnego Gaju
Urządzenia sportowo-rekreacyjne pojawiły się na terenie przyległym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Królewieckiej.
 
- Mieszkańcy Gaju tak zdecydowali i wybrali projekt siłowni zewnętrznej na terenie, który jest małym, lokalnym parkiem a za chwilę zostanie przyłączony i będzie pod opieką szkoły. mamy tu siłownię plenerową, nie za dużą ale jak się ostatnio często przekonujemy sporo kosztującą - mówi Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.
 
 
Przed głosowaniem zakładano, że projekt da się zrealizować za około 45 tysięcy złotych. Ostatecznie miasto musiało zapłacić 67 tysięcy.
 
 
- Staramy się realizować wszystkie projekty z Budżetu Partycypacyjnego. W ubiegłym tygodniu oddaliśmy do użytku parking na ul. Fortecznej, teraz ta siłownia i następne projekty są już w drodze. To nie jest łatwe zadnie ze względu na galopujące ceny wykonawcze i trudności w znalezieniu zarówno projektantów jak i wykonawców. Nie zapominamy, każdy projekt chcemy zrealizować - zapewnia Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.
 
 
plr
foto: P,Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

wyzwalacz (24 listopada 2019 5:24)
Cytuję użytkownika: Wkur....ny!
No i co na to ,,tańczący z odbytem Szełemeja,,? Czy lizanie dupy cesarza przyniesie korzyści?
Znowu cieciu nocka, można sobie pisać.
Wkur....ny! (23 listopada 2019 22:38)
No i co na to ,,tańczący z odbytem Szełemeja,,? Czy lizanie dupy cesarza przyniesie korzyści?
ovo (23 listopada 2019 22:30)
10 baniek z kasy miasta znikneło, ale nic to , sr.amy inwestycjami dalej:"To nie jest łatwe zadnie ze względu na galopujące ceny wykonawcze i trudności w znalezieniu zarówno projektantów jak i wykonawców. Nie zapominamy, każdy projekt chcemy zrealizować - zapewnia Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej"
Księgowy (23 listopada 2019 22:26)
Una visita la Cesarae. Dziękuję Wch24 za dostarczanie tej rozrywki, kabaret prima sort!
Jaa (23 listopada 2019 21:58)
Interes tylko dla sprzedawcy tego badziewia oraz wykonawcy... Obciach dla tzw oficjeli na otwarciu. Żenua...
Wyzwalacz (23 listopada 2019 18:57)
Ciemniaki! Cieszcie się z tego co pan prezydent wam zafundował!
Bobo (23 listopada 2019 16:02)
Emeryci w maskach przeciwsmrodowych będą mogli ćwiczyć podczas pracy sortowni śmieci ha ha. Nagroda pocieszenia za ten burdel co im zrobili pod nosem.
ejowt (23 listopada 2019 10:10)
Wszystkie siłownie plenerowe nie służą niczemu bo przyrządy do ćwiczeń w 90 procentach są niefunkcjonalne , a Ci którzy tam chodzą czyli mała garstka emerytów oszukują się myśląc że to co tam robią pozytywnie wpływa na ich zdrowie , otóż nie , nie ma to żadnego przełożenia na ciało , ale skąd mają to wiedzieć kiedy nie posiadają żadnej wiedzy w dziedzinie rekreacji - emeryt myśli że jak pomacha na przyrządzie to mu to wyjdzie na zdrowie.
Wojtek (23 listopada 2019 9:40)
Emerytom tez się należy. A dla młodzieży zrobić w końcu porządek z siłownia na zagłębiu. Nie dość ze drogo to jeszcze chlew i obsługa tragiczna.
siłownia hahaha (23 listopada 2019 9:38)
Siłownia plenerowa przecież to tandeta nie nadaje się do niczego jedynie emeryci mogą sobie tam poćwiczyć.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Gaj  |   siłownia  |   budżet partycypacyjny  |   uczniowie  |   rekreacja  |   sport  |  

''Dojna Strefa Ludzi PIS'' — konferencja parlamentarzystów Koalicji...

Pechowa ''13'' - Górnik przegrywa z PGE Turów

Jak żona reaguje, kiedy Janusz idzie się pobawić ptakiem?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij