Menu

Brutalne zabójstwo w Zamku Książ... Na szczęście to tylko fikcja

Brutalne zabójstwo w Zamku Książ i lakoniczny komentarz policji. Na szczęście - to tylko fikcja. Wałbrzych po raz kolejny stał się obiektem zainteresowania filmowców, którzy tym razem kręcą serial pod nazwą „Smog”.

Brutalne zabójstwo w Zamku Książ... Na szczęście to tylko fikcja
Na kilka godzin wałbrzyski ratusz stał się planem filmowym. Powstawała tu scena do tzw. „pilota”, czyli pierwszego odcinka serialu. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, ale można się spodziewać mrocznej opowieści.  Reżyserem serialu jest Łukasz Tunikowski
 
W kręconej scenie, policja wraz z fikcyjną prezydent Wałbrzycha opowiadają zgromadzonym dziennikarzom o morderstwie, które wydarzyło się w Zamku Książ. Media domagają się szczegółów na temat rozczłonkowanych zwłok.
 
 
 
Na planie pojawili się aktorzy Sebastian Stankiewicz (znany m.in.  z takich filmów i seriali jak Listy Do M, Ucho Prezesa, Wkręceni 2), Małgorzata Kałuzińska ( Fala Zbrodni, Pierwsza Miłość) i Nikodem Rozbicki (Kogel Mogel 3, Dywizjon 303).
 
Dalsze sceny do serialu mają być nagrywane m.in. w Teatrze Lalki i Aktora. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij