Angelika Mięgoć z Pucharem Skorpiona

Doskonale spisała się Angelika Mięgoć w XII Międzynarodowym Turnieju o Puchar Skorpiona. Zawodniczka Leone Imperium Boxing Wałbrzych nie miała sobie równych pokonując w finale rywalkę z Ukrainy. Tymczasem już w najbliższą sobotę na zawodowym ringu zadebiutuje nasz Patryk Trochimiak.

Ponad 120 bokserów, w tym przedstawiciele Izraela, Norwegii, Danii, Serbii, Słowacji, Ukrainy czy Niemiec, a także wielu klubów z Polski, wystartowało w XII Międzynarodowym Turnieju o Puchar Skorpiona w Szczecinie. Tym ważniejsza jest dla nas wiadomość, iż w kategorii 48 kg dziewcząt najlepsza okazała się nasza Angelika Mięgoć. W finale zawodów podopieczna trenerów Sadłonia oraz Burzyńskiego pokonała rywalkę z Ukrainy.

 

Niedawny pojedynek w Oławie, którego stawką był srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski, był ostatnim na amatorskim ringu w wykonaniu Patryka Trochimiakia. Już w najbliższą sobotę wałbrzyszanin zadebiutuje bowiem w gronie zawodowców podczas gali Babilon Promotion w Raszynie. Przeciwnikiem naszego pięściarza będzie 27-letni Ukrainiec z Ivano-Frankowska, Mykhailo Sovtus. Klub z ulicy Pługa organizuje wyjazd na zbliżającą się galę - chętni proszeni są o kontakt z Leone Imperium Boxing Wałbrzych.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno